HIGHLIGHTED
job offers of fujitsu at Europe Language Jobs

Back-Office Support с английски език (m/f/d)

Mandatory:
DESCRIPTION

*Моля, имайте предвид, че позицията е базирана в Есен, Германия и ние ще ви помогнем да се преместите

Искате ли да развивате кариерата си и да поемате по-големи отговорности във вълнуваща среда и динамично развиваща се компания?

Присъединете към нашия екип и ни помогнете да гарантираме отлични стандарти на обслужване, като същевременно променяме света!

Отговорности:

  • Back-office support (без обслужване на клиенти по телефон)
  • Изпълнение на административни задачи
  • Работа със специализиран софтуер

REQUIREMENTS

Изисквания:

  • Владеене на английски език на работно ниво (B2)
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство
  • Придържане към предварително заложените критерии за качество на обслужването
  • Умение за работа в динамична и бързо развиваща се среда
  • Комуникативност, адаптивност и умения за приоритизиране