HIGHLIGHTED
job offers of fujitsu at Europe Language Jobs

Agent Sprzedaży I Agent ds. Obsługi Klienta

Mandatory:
Optional:
DESCRIPTION

Firma GCC7 (oddział na Malcie) zwiększa swój personel poprzez rekrutację Agentów Sprzedaży i Agentów ds. Osbługi Klienta.

Jesteśmy wielokulturową firmą, działającą w stale rozwijającym się sektorze finansowym, która dziś zatrudnia na Malcie ponad 270 pracowników.

Specjalizujemy się w zarządzaniu strategicznymi działaniami finansowymi w zakresie pozyskiwania i utrzymania relacji z klientem.

Oferujemy szeroką gamę produktów w zakresie rynku finansowego takich jak kryptowaluty, akcje etc. aby zapewnić najlepsze usługi w zakresie handlu online.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która radzi sobie z wyzwaniami, z pozytywnym podejściem i chęcią do nauki, jesteś ukierunkowany na cel, to mamy pracę dla Ciebie!

REQUIREMENTS

Zakres obowiązków:

-kontakt z klientem;

-przedstawienie korzyści współpracy;

-dbanie o wizerunek firmy;

Idealny kandydat powinien posiadać:

- motywację i silną ambicję do osiągania wyników;

- skłonność do pracy zespołowej;

- dobre umiejętności komunikacyjne;

- umiejętność pracy w stresie;

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie w sprzedaży;

- wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w zakresie finansów;