HIGHLIGHTED
job offers of fujitsu at Europe Language Jobs

Polish Speaker/ Sales Agent

Mandatory:
DESCRIPTION

Firma GCC7 (oddział na Malcie) zwiększa swój personel poprzez rekrutację Specjalistów ds. Sprzedaży i Agentów ds. Osbługi Klienta.

Jesteśmy wielokulturową firmą, działającą w stale rozwijającym się sektorze finansowym, która dziś zatrudnia na Malcie ponad 200 pracowników.

Specjalizujemy się w zarządzaniu strategicznymi działaniami finansowymi w zakresie pozyskiwania i utrzymania relacji z klientem.

Oferujemy szeroką gamę produktów w zakresie rynku finansowego takich jak kryptowaluty, akcje etc. aby zapewnić najlepsze usługi w zakresie handlu online.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która radzi sobie z wyzwaniami, jest poraktywna, z pozytywnym podejściem i chęcią do nauki, jesteś ukierunkowany na cel, to mamy pracę dla Ciebie!

REQUIREMENTS

Twój zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem;
  • szkolenie z poruszania się na platformie;
  • przedstawienie korzyści współpracy z nami;
  • sprzedaż usług

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • motywację i silną ambicję do osiągania wyników;
  • skłonność do pracy zespołowej;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w stresie;

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • wykształcenie  lub doświadczenie zawodowe w zakresie finansów;